השכרת ריהוט

 

2918*

קבוצת כרמל גרופ בשיתוף מעצבת הפנים מאי פולק, גאים להציג את MAY WAY – הום סטייג'ינג: מיזם העיצוב שהופך את הנכס שלכם לבית ששווה יותר.

בפני כל בעל נכס עומדות שתי מטרות עיקריות – למכור את הנכס במחיר הגבוה ביותר ולמכור אותו בזמן הקצר ביותר.עבור הקונה הפוטנציאלי לא מדובר בכלל בנכס, אלא בבית. הבית העתידי שלו.

במרבית המקרים ובמיוחד בבנייה החדשה של היום המאופיינת בחללים קטנים, הקונה נתקל בקירות לבנים, תקרה וחלל ריק ביניהם במקום בבית חם, מזמין ומעוצב.

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

בדיוק כאן, אנחנו ב-MAYWAY נכנסים לתמונה. צוות המומחים שלנו בניהולה של מעצבת הפנים מאי פולק, מאפשר לכם להשכיר ריהוט בליסינג הכולל פינת אוכל, סלון, שטיחים, תאורה, וילונות, מפיצי ריחות וחפצי אומנות – ריהוט מלא עד לרמת המגבות הקטנות שבחדר הרחצה. הריהוט מושכר לתקופת המכירה של הנכס ומאפשר לכם להציג את הנכס במיטבו. בדרך זו ניתן להפוך את הנכס שאתה רוצה למכור, לבית החלומות שהלקוחות רוצים לקנות. אנו מאפשרים ללקוחות המתעניינים בדירה לרכוש אותה יחד עם הריהוט, אך לא מחייבים אותם!

בנוסף, אנו אחראיים לצילום פנים מקצועי, כל נושאי התיאומים לרבות פגישות, והכל על מנת להבטיח את הגדלת ערך הנכס המוצע למכירה.

כניסה לאתר MAYWAY​